Dragon Pharma DECA 200 / NPP 150
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: DECA-200-NPP-150-DP
- Availability: In Stock
Price:
$112
| Info | |
| Package | 10 mL vial (350 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Mix of Nandrolone Decanoate 200mg and Nandrolone Phenylpropionate 150mg |
Dragon Pharma DECA 200 / NPP 150
Para Pharma BPC 157 5MG
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Pentadecapeptide BPC 157 |
$30
TRENBO E 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Trenbolone Enanthate |
$131 $145
Dragon Pharma Cut Long 300
| Package | 10 ml vial (300 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate, Testosterone Enanthate, Drostanolone Enanthate |
$102
Decan 500 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
$108 $120




